ShowBiz

Gold Ag falënderon zotin për fitoren e Khabib

Meç mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregorit është ngjarja më e komentuar në sport që prej mbrëmë.

Ishte Khabib ai i cili triumfoi ndaj kundërshtarit McGregor, por incidentet pas përballjes së dyshes bënë që meçi të bëhet shumë i përfolur, shkruan lajmi.net.

residenti i UFC-së, Dana White, ka thënë se Khabibit mund t’i merret titulli pasi vlerësohet se nxiti incidentin.

Reperi Gold AG publikoi një foto të Khabib Nurmagomedov ku shkroi “Falënderimi i takon Zotit”.

E në një tjetër të shkëputur gjatë meçit, reperi la këtë mbishkrim “Ai momenti kur s’te kryn pune edhe me u kon full kasko /Lajmi.net/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?