ShowBiz

Gold Ag bëhet baba për herë të dytë, kështu ia la emrin djalit

Ditën e sotme reperi i famshëm shqiptar, Arian Agushi, i njohur me emrin e artit, Gold Ag, është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e dha vet reperi duke postuar një status në “Facebook”. Ai zbuloi se djalin e ka pagëzuar me emrin Front.

“ELHAMDULILAH

Falenderimi i takon Allahut, Krijuesit të qiejve dhe tokës, Furnizuesit të gjithësisë që sot prap na gëzoi me një djalë.Djali i babës ti je gëzimi im i dytë që syt me lot mi mbushe sapo erdhe në këtë botë.E gëzofsh emrin FRONT, dhe dije se në shtëpi të pret një GUERIL që nuk do të ndahet asnjëherë nga ti me lejen e ZOTIT.Frontit i duhet një Gueril por edhe Guerili e kërkon Frontin e vet dhe të dy e duan të fortë njëri tjetrin.O Allah o Zoti im më bëj rob falenderues dhe bëj djemt e mi më të mirë sesa që unë dua.Faleminderit dashnia jeme Ermira, u plakshim bashk me të mirat e Zotit, e fëmijët tanë qofshin mburrje për ne deri në frymën e fundit.

26 Shtator 2022”, shkroi ai.