ShowBiz

God Ag publikon duetin me Nikollë Nikprelaj

Reperi i njohur shqiptar Gold Ag ka sjellë një këngë të re në bashkëpunim me Nikollë Nikprelaj.

“Jem Ilira jem Teuta” titullohet kënga, tekstin e të cilit e kanë shkruar të dy protagonistët, shkruan Indeksonline.

Kënga është realizuar me videoklip dhe pritet të bëhet hit.

LEXO EDHE:  “Ti falesh? Jo bre mos bon hajgare”, llafet kur Kaltrina vendosi të mbulohet