ShowBiz

Gjest i madh nga Luizi: “Çkado që marr me vete do e ndaj me familjen e Pal Kokës”

“Çkado që marr me vete do e ndaj me familjen e Pal Kokës”.

Big Brother Albania, reality show më i famshëm aktualisht sot nisi më ndryshe se gjithmonë.

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri u njoftuan nga moderatorja Arbana Osmani për vdekjn e rojes së Top Channel, Pal Koka.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Luiz Ejllit i cili tha se e njihte rojën në fjalë. Madje i njëjti premtoi se çkado që do marr me vete do ta ndaj me familjen e të njerit.

“Unë mund të them se çkado që marr me vete pas përfundimit të Big Brother do t’i ndaj me familjen e rojes”, tha Ejlli

LEXO EDHE:  Mashtruan një shqiptari? Disa dokumente që janë shpërndarë sot vërtetojnë se Luizi dhe Kiara nuk janë të martuar