ShowBiz

Geta Beqa bëhet zyrtarisht shtetase e Shqipërisë, ky është postimi i saj në Instagram

Kampionja e ‘bodybuilding’ në kategorinë e femrave, Geta Beqa, është bërë zyrtarisht shtetase e Shqipërisë.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një fotografie të postuar në Instagram.

Ajo falënderoi Presidentin e Shqipërisë Ilir Meta, dhe Ministrinë e Sportit, që ia mundësuan këtë nënshtetësi, njofton Klan Kosova.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje