ShowBiz

Georgina Rodriguez provokon keq me fotografinë e fundit

Georgina Rodriguez është bërë e njohur për publikun e gjerë që nga lidhja e saj me futbollistin Cristiano Ronaldo.

Tashmë ajo është bërë figurë publike, pasi pothuajse secili postim i saj merr vëmendje dhe komentohet në masë të madhe.

Në çdo postim që bukuroshja bën arrin të rrëmbej vëmendjen ku tregon format e përkryera trupore e edhe së fundmi është shfaqur e tillë.

Veshja e ngushtë Georginas i ka theksuar trupin, në veçanti të pasmet.


Përgjatë këtyre ditëve të izolimit, Georgina dhe Ronaldo janë duke kaluar mjaft kohë të mirë së bashku.

Ata po vazhdojnë të jenë të angazhuar dhe shpesh ndajnë me fansat aktivitetet e tyre të përditshme


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?