ShowBiz

Georgina Rodriguez e tepron me këtë video

Georgina Rodriguez vazhdon të mahnitë ndjekësit e saj në “Instagram”, të cilët janë të shumtë në numër.

Partnerja e Cristiano Ronados, së fundmi ka postuar një video në profilin e saj zyrtar, ku shihet nën ritmin e një muzike dhe njëkohësisht ndjek ritmin me lëvizje të të pasmeve të saj, të cilat janë bombastike dhe në formë të shkëlqyer.

Në vazhdim të videos, shihet bukuroshja teksa kryen stërvitje, duke konfirmuar se nuk i ka rastësisht ato forma trupore. Georgina kohët e fundit është shfaqur shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë edhe fotot provokuese që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?