ShowBiz

Gazetarja e sportit ‘godet’ me fotot e fundit

Diletta Leotta, gazetarja italiane e “Dazn”, konsiderohet si një nga femrat më seksi të televizionit dhe të gazetarisë sportive.

E dhënë pas palestrës dhe futbollit, Diletta me postimet e saj në “Instagram”, “zgjon” fantazinë e fansave të saj, që për hir të së vërtetës nuk janë pak.

Së fundmi ajo ka zgjedhur të kalojë kohën e lirë në natyrë, duke postuar mes gjelbërimit.