ShowBiz

Gazetarja Alketa Gashi-Fazliu shfaqe tejet atraktive në foton e fundit

Gazetarja e mirënjohur kosovare, Alketa Gashi – Fazliu, është mjaft aktive në rrjetet sociale me publikimin e ngjarjeve, statuseve, duke mos anashkaluar edhe të fotove të ndryshme nga përditshmëria e saj, shkruan Korrespodenti.

Në këto foto që ajo publikon në rrjetet sociale bie në sy stili i veçantë dhe veshjet shumë elegante që zgjedh.

Edhe me paraqitjen e fundit ajo ka e ka treguar veten shumë elegante e veshur me një fustan të veçantë, i cili duket se i rrine për mrekulli./Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?