ShowBiz

Gani Seferi publikon këngë kushtuar ‘8 Marsit’

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Gani Seferi, ka lansuar këngën e tij më të re kushtuar 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Gruas, shkruan PaRrotlla.

Kompozimi dhe orkestrimi i këngës është bërë nga Genc Hyseni, ndërsa video është realizuar nga produksioni “SM”.

Kujtojmë se Gani Seferi së fundmi ka publikuar projektet “Merak tu bona i mjeri” dhe “Ty kjo zemer”, të cilat janë pritur mjaft mirë nga publiku. /PaRrotlla


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?