ShowBiz

Fuqia e vetullave: Si do dukeshin VIP-at me vetulla të tjera

E keni kuptuar se sa shumë ndikojnë vetullat në harmoninë e fytyrës suaj apo jo? Fuqia e tyre është aq e madhe sa pa frikë mund të themi se vetullat kanë vendosur edhe standarte bukurie.

Aktualisht, shumica e vajzave përshembull, qofshin të njohura ose jo, po shkojnë drejt vetullave natyrale; të plota, të trasha dhe që kërkojnë më pak punë për t’u mirëmbajtur.

Dikur, në fillim të viteve ’90-të ishte shumë e zakonshme të kishe vetulla të holla sa një fije peri, por sot e kemi të vështirë t’i përfytyrojmë disa nga vajzat e famshme me atë lloj forme. Transformimi që bën vetulla është kaq i dukeshëm!

1. Dua Lipa

2. Cara Delevingne

2. Mila Kunis

3. Kim Kardashian

4. Zendaya

5. Emma Roberts

6. Emilia Clarke

7.Emma Watson


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?