ShowBiz

Françeska Jaçe pozon e zhveshur

Ajo vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të komentuara në faqet rozë falë fizikut të saj atraktiv.

Fjala është për Françeska Jaçen, e cila është mjaft aktive dhe ndiçet nga një numër i madh i njerëzve në rrjetet sociale, shkruan portali arbresh.info

Në Instagram numëron afro 300 mijë ndjekës, ndërsa publikon imazhe dhe video të llojllojshme, duke mos lënë anash as imazhet provokuese.

Këtë e ka bërë edhe së fund, ku ka pozuar krejt topless ndërsa pjesët intime i ka mbuluar me duar.

Ajo për publikun e gjerë u bë më e njohur qysh nga pjesëmarrja në formatin e njohur televiziv “BIG BROTHER”.