ShowBiz

Foto e rrallë, Enca para se të bëhej e famshme

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, është ndër emrat më të komentuar të showbizit.

Artistja së fundi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, e cila ishte shpërndarë fillimisht në një faqe të fansave të saj.

Këngëtarja dukej shumë ndryshe vite më parë, teksa flokët i kishte të gjata dhe kishte dhuruar një buzëqeshje të ëmbël.

Kujtojmë se “Break Down” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia në bashkëpunim me reperin Don Xhoni./ts/

LEXO EDHE:  Po afrohet dita e madhe! Zbulohet data e dasmës së Arbanës