ShowBiz

Flaka tregon se a do këndojë nëpër dasma

Flaka Krelani është artiste e dashur për publikun.

Këngëtarja ka qenë së fundi mysafire në emisionin “Mirage”, në të cilin zbuloi më të rejat rreth saj.

Flaka foli për pritshmërinë që i është bërë projektit të fundit, kurse zbuloi detaje rreth projekteve të reja.

Meqë këngëtarët që këndojnë në dasma përfitojnë më shumë, Flaka tregon se a po planifikon të fillojë perfomancat edhe në dasma.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë thotë ajo. /Lajmi/


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje