ShowBiz

Flaka Krelani me fustanin e ngushtë, e tepron duke theksuar të pasmet

Flaka Krelani ka marrë vëmendjen me veshjen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Me fustanin e ngushtë material leopardi, këngëtarja ka venë në fokus figurën e saj, shkruan GazetaBlic

Fustanin e ka kombinuar me take ngjyrë të zezë, flokët lëshuar, ka vendosur makijazh dhe ka marrë poza joshëse.

‘Një nga vendet e mia të preferuara’, ka shkruar në fotografi.

Ndryshe, këngëtares nuk i munguan komentet dhe pëlqimet nga ndjekësit. /GazetaBlic/