ShowBiz

Flaka Krelani ekspozon format mahniste nga plazhi

Flaka Krelani duket tejet joshëse në imazhet e fundit të publikuara në Instagram.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, po ashtu po i shijon ditët e nxehta në det, shkruan lajmi.net.

Akoma më nxehtë e ka bërë me pozat atraktive ku tregon format e përkryera trupore si rezultat i ushtrimeve të vazhdueshme në palestër.

Flaka ka vendosur që ti ndajë disa foto me ndjekësit e saj në Instagram dhe ka pranuar pëlqime e komente të shumta pozitive.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje