ShowBiz

Fisnik Ademi befason me vlerësimin e tij për aktoret Arta Elezaj dhe Arta Nitaj

Te rubrika “Pyetjet e jetës” në emisionin LIBERO te Resul Sinani në ATV, aktori i njohur Fisnik Ademi ka dhënë vlerësimin e tij për aktoret e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj dhe Arta Elezaj, përcjell Korrespodenti.

“Arta Elezaj dhe Arta Nitaj nuk ishin aktore, por u pëlqyen për asetet e tyre”, tha aktori Fisnik Ademi.

Shikojeni videon e më poshtme për më shumë. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?