ShowBiz

Fifi tregon transformimin që nga dita e parë e deri sot

Fifi me anë të një videoje ka treguar transformimin e madh që ka pasur duke luftuar peshën e tepërt.

Këngëtarja Filloreta Raçi ka treguar gjithë procesin e transformimit të saj.

Ajo bashkë me Shkenda Dubovën kanë punuar shumë që Fifi të arrijë fizikun që ka sot, me seanca dhe shumë përkushtim, shkruan Gazeta Express.

Në video shihet se në fillim këngëtarja kishte mbi 94 kilogramë, ndërsa pas disa seancave ajo ka arritur të humbë 25 kg.

Tani Fifin e shohim në super formë në foto dhe daljet publike që bën, duke u dukur e bukur si gjithmonë./Gazeta Express/

View this post on Instagram

Dress from: @chicmeofficial

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

View this post on Instagram

Ha ha ha 😅

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?