ShowBiz

Fifi konfirmoi lidhjen me ish të dashurin e Adrola Dushit, reagon modelja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi, Fifi ka konfirmuar lidhjen e saj të re.

Adis Patushi është emri i të dashurit të ri të Fifit, si dhe emër i njohur për showbizin, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja lidhjen e ka konfirmuar lidhjen e saj në një koncertë gjatë ditës së djeshme.

E prej disa ditësh kjo lidhje po qarkullon nëpër rrjete sociale dhe sidomos pasi Adisi është ish partneri i modeles së njohur, Adrola Dushit, me të cilin edhe ka një fëmijë.

Pas heshtjes disa ditore, modelja ka thyer heshtjen kështu duke shprehur mendimin e saj për lidhjen e tyre përmes rrjeteve sociale.

Modeles si duket nuk i ka mbetur hatri pasi ka pëlqyer postimin ku shihet konfirmimi i lidhjes së këngëtares.

LEXO EDHE:  Mashtruan një shqiptari? Disa dokumente që janë shpërndarë sot vërtetojnë se Luizi dhe Kiara nuk janë të martuar

Duke pyetur ndjekësit e faqes se a e pëlqejnë çiftin, Adrola ka përdorur opsionin ‘like’./Lajmi.net/