ShowBiz

Fifi humb kontrollin, shanë me nënë në një debat me banorët e tjerë

Banorja më e përfolur në “BB VIP” padyshim se është këngëtarja kosovare, Fifi.

Ajo në një debat të zhvilluar pak minuta me parë me banorët e tjerë ka qenë e nervozuar dhe ka përdorur sharje, shkruan Reporteri.net

“Ne acarohemi mes veti dhe ia q*** nënën njëri- tjetrit”, ka thënë Fifi në një moment.

Fifi po ashtu mbrëmë ka qenë në gjendje jo të mirë shëndetësore, pas acarimit me banorin tjetër, Granitin.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?