ShowBiz

Fifi e këndon hitin e Adelinës, reagimi i kësaj të fundit do t’ju lë pa mend

Fifi e ka vendosur sot “me i kullotë syte e me djeg krejt”.Fifi ka postuar një video në Instagram teksa këndon hitin e vjetër të Adelina Ismailit, “Mos ma ndal”. “Dmth sot jemi per kullotje te syve dhe per djegie masiv”, është përshkrimi që Fifi i ka bërë kësaj videoje.

Ajo ka marrë reagime dhe komente të shumta nga fansat, por e heshtur nuk ka qëndruar as vet Adelina Ismaili. Ajo i ka komentuar Fifit duke i thënë se ajo po ia këndon këngën në mënryë më të mirë, shkruan rtv21.tv.

“Kengetarja jeme e preferume, po e kendon kangen teme, ne menyren ma te bukur te mundshme, Ta puthi synin edhe zemren.”, ka shkruar Adelina.

Ndërkaq në këtë video ka reaguar edhe këngëtarja tjetër, Mimoza Shkodra e cila e ka inkurajuar Fifin që ta bëjë atë që ka thënë në postim.


“Qashtu mbötra jem myte krejt ”, ka shkruar Mimoza.

“Mos ma ndal”, ishte kënga të cilën Adelina e kishte publikuar në fillim të viteve 2000 kur u shndërrua edhe si hit për vet faktin se teksti i këngës njihet si “rebelim” i femrave ndaj tradhtive të meshkujve./21Media