ShowBiz

Fero tregon dhëmbët e mrekullushëm. Ky është doktori i njohur kosovar që bëri mrekulli te dhëmbët e reperit

Reperi i njohur Fero së fundmi ka postuar një video ku duket i befasuar me punën e dentistit Dr.Fehim Haliti në ordinancën stomatologjike “Dent Fix”, raporton Korrespodenti.“A jam në në Holliwood a jom te doka. Faleminderit dokë. Gang gang, jo jo tani s’është gang gang, tash është Dent Fix“, dëgjohet duke thënë reperi i njohur kosovar, Fero.

Kujtojmë se Dr.Fehim Haliti dhe ordinanca e tij stomatologjike “Dent Fix”, që po bën mrekulli me shërbimet e tij dentare jo vetëm të kosovarët, por edhe te shumë fytyra të njohura publike nga rajoni dhe evropa.

Dent Fix” ofron: Mbushje të dhëmbit, Nxjerrje të dhëmbit, Pastrim dhe zbardhje të tyre me laser, Shërbime protetike, Proteza klasike, proteza të skeletuara dhe proteza vizil, Kurora të percelonit dhe zirkon etj.

Për të gjitha këto shërbime, rezervimi është i obligueshëm në numrin e telefonit: +383 44/225-534.


Dent Fix” gjendet me lokacion në Ulpianë, prapa selisë së AAK-së në Prishtinë. /Korrespodenti

LEXO EDHE:

Zbulohet sekreti i buzëqeshjes së bukur të VIP-ave tanë, ky është dentisti që po bën mrekulli te ata