ShowBiz

Fero reagon pas videos ku e dashura e tij puthej me një mashkull tjetër

Ditën e djeshme në rrjete sociale u publikua një video e modeles Arbenita Ismajlit duke u puthur me një mashkull.Pas kësaj video intime reagoi vet modelja e cila tha se do ndjek procedurat ligjore për ata që e publikuan dhe se video ishte e vjetër, histori nga e kaluara e saj.

Ndërsa reagimi nuk mungoi as nga djali i cili u pa duke u puthur me Arbenitën në videon e publikuar, i cili tha se Llogaria e tij në Snapchat ishte hakuar.

E tani ka reaguar edhe reperi Fero në mënyrë indirekte ku përmes nje postimi ka shkruar:“Edhe po boj qef, bëni para në vend që të më urreni mua, ka shumë para atje”.

LEXO EDHE‘Çmendet’ modelja shqiptare poston video duke bërë marrëdhënie intime