ShowBiz

Fansi i ‘çmendur’ pas Taynës, ia puth dorën në koncert!

Reperja e famshme, Tayna ka arritur të bëjë për vete numër të madh fansash.

Gjatë performancave të saj në koncerte të ndryshme, asaj i kanë ndodhur shumë të papritura, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, duke dhënë një performancë të shkëlqyer një fans i flaktë nga pamundësia për ta parë nga afër, i preki dorën dhe i dhuroj një puthje.

Këtë moment ai e ka publikuar në Instastory teksa edhe reperja e ka ripostuar në llogarinë e saj.

‘Për hajr’, ishte mbishkrimi i këtij momenti të ëmbël./Indeksonline/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?