ShowBiz

Eva Murati ndez rrjetin me bikini në plazh (FOTO)

Champions League ka përfunduar, e koha është për pak pushime.

Pas përfundimit të Champions league, modertorja Eva Murati ka vendosur më në fund që t’ju rikthehet pushimeve.

Moderatorja sportive, Eva Murati është mjaft aktive në rrjetet sociale, kryesisht Instagram.

Ajo ka postuar në instagram një foto ku pozon me bikini buzë detit ndërsa ekspozon format e saj përfekte.

Eva duket në super formë dhe mjaft joshëse teksa pozon e ulur në gjunjë në breg të detit.

“Champions off, pushimet u rikthyen sërish”, shkruan ajo krahas fotos ku ka arritur të tërheqë vëmendjen e të gjithë fansave të cilët nuk kanë nguruar ta komplimentojnë për fotot dhe format e saj për t’u patur zili.

Ndoshta, për moderatoren kjo është mënyra më e mirë për t’u përgatitur për edicionin e ri të Champions League.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?