ShowBiz

Ermal Mamaqi nuk i zë besë dentistëve në Tiranë, vjen në Prishtinë për t`i rregulluar dhëmbët

Ermal Mamaqi pa dyshim është një nga moderatorët më të njohur që ka media shqiptare.

Së fundmi moderatori i ‘Xing me Ermalin’ ka publikuar një video ku është parë duke i rregulluar dhëmbët tek Ordinanca Stomatologjike “Dent Fix” , e cilat udhëhiqet nga Dr.Sci Fehmi Haliti, shkruan AlbanienShow.

“Hey miq ju përshëndes nga Kosova, jam në ‘Dent Fix’ këtu ku njerezit marrin buzëqeshje hollivudiane’, ka shkruar Ermal Mamaqi në rrjetin social Facebook.

Kujtojmë që “Dent Fix” ofron këto shërbime Mbushje të dhëmbit, Nxjerrje të dhëmbit, Pastrim dhe zbardhje të tyre me laser, Ofrojnë edhe shërbime protetike Proteza klasike, proteza të skeletuara dhe proteza vizil, Kurora të percelonit dhe zirkon etj.

“Dent Fix” gjendet me lokacion në Ulpianë ,mbrapa AAK,Prishtinë./AlbanienShow

LEXO EDHE:

Fero tregon dhëmbët e mrekullushëm. Ky është doktori i njohur kosovar që bëri mrekulli te dhëmbët e reperit


SHIKO EDHE: A JENI INFEKTUAR ME COVID-19