ShowBiz

Ermal Fejzullahu i bën vetës dhuratë veturë superluksoze. E quan thjeshte “loder e re”

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, falë punës së palodhshme që bën, arriti ta krijojë një jetë luksoze.Ai i ka pasion veturat e shtrenjta dhe dhurata e fundit që i bëri vetes e dëshmon këtë. Fejzullahu bleu një veturë superluksoze, të tipit “Range Rover”, transmeton rtv21.tv