ShowBiz

Ermal Fejzullahu bëhet baba për herë të katërt

Tash e sa kohë këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana kishin bërë të ditur që do të bëhen prindër për herë të katërt, shkruan Indeksonline.

Ndërsa para pak minutave ka qenë vetë Ermali i cili ka bërë të ditur se posa ka ardhur në jetë një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ana.

“Mirëseerdhe në jetë Ana” : Ka shkruar Ermali në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që Ermali tanimë është baba i 4 fëmijëve, 3 vajza dhe 1 djalë. /Indeksonline/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?