ShowBiz

Enver Idrizi ia ‘gjaun’ live në emision, shikoni si reagon moderatorja

Ish karateisti i njohur shqiptar Enver Idrizi ka qenë i ftuar në emisionin shumë të shikuar ‘LIBERO’ i cili transmetohet në televizionin ATV dhe drejtohet nga i mirënjohuri Resul Sinani.

Në këtë emision Idrizi, ka folur për jetën private dhe atë profesionale.

Megjithatë momenti më epik ishte kur ai e ngacmoi prezantuesen Jeta Povataj.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?