ShowBiz

Enca nuk njihet në këtë fotografi

Enca Haxhiu është njëra prej këngëtareve që admirohet në masë të madhe nga publiku.

25-vjeçares së fundmi i është postuar një imazh në faqen e “Vipat e Bllokut”, në të cilën ka befasuar me linjat trupore.

“Enca ti je?”, thuhej në postim pasi në të tillë gjendje nuk është parë thuajse asnjëherë.

Sidoqoftë, ajo e ka pranuar se këtë vit ka shtuar më shumë kilogramë për shkak të incidentit që kishte në këmbë.

Enca në shtator të vitit që lamë pas tregoi se ka thyer këmbën dhe se qëndroi e mbyllur për gjashtë muaj radhazi.\\


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?