ShowBiz

Enca kërkon vëmendjen e fansave, diçka po feston

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është shfaqur sërish shumë provokuese në Instagram.

Me ndjekësit në këtë rrjet social ka javë që ndan foto provokuese në bikini dhe me të njëjtin ritëm po vazhdon edhe sot.

Enca e ka publikuar një imazh ku tregon format trupore nga prapa, derisa ka lënë të nënkuptohet se po feston diçka. Bikinit e bardha e bënin të dukej akoma më seksi.

Këngëtarja po i shijon pushimet në Turqi.

View this post on Instagram

Duke festuar Jo-Ditelindjen 🥳

A post shared by ENCA (@enca) on


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje