ShowBiz

Enca Haxhia vazhdon me fotot provokuese, do i’u lë pa gjumë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë foto të ndryshme me ndjekësit e saj.

Së fundmi, artistja ka sjellur një imazh provokues duke tërhequr vëmendjen e fansave të saj.

“Edhe i dashuri juaj e di që Enca e bën më së miri”, është mbishkrimi i këngëtares.

Ndërkaq komentet dhe reagimet e llojllojshme nuk munguan krahas kësaj fotografie provokuese.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?