E hënë, 25 Maj, 2020
ShowBiz

Elvana në element, shikoni si i dridh të pasmet

Këngëtarja Elvana Gjata njihet më shumë si një këngëtare që nuk e tepron shumë me zhveshje nëpër videoklipe.Por, ajo – kur dëshiron – di të jetë shumë provokative. E tillë është shfaqur ajo gjatë një koncerti ku shihet se bën një vallëzim ku dridh të pasmet e saj seksi.

Ky është njëri prej vallëzimeve më seksi të Elvanës që e kemi parë deri me tani dhe atë ajo e bën gjatë një paraqitje para publikut të saj.