ShowBiz

Elvana Gjata feston ditëlindjen, s’do ta besoni sa vjet i ka mbushur!

Dita e djeshme ishte e veçantë në kalendarin e këngëtares së njohur shqiptare, Elvana Gjata.

Me këtë datë, artistja festoi ditëlindjen dhe mbushi 34 vjet, teksa është emër shumë i suksesshëm i skenës muzikore shqiptare.

Ajo tash e një vit është tërhequr paksa nga jeta publike, ndërsa po e shijon jetën larg vëmendjes së publikut.

Madje, Elvana nuk ka qenë aktive as me këngë të reja, por pritet që këtë vit të rikthehet me një projekt të ri.

Në repertorin e saj, artistja numëron shumë hite.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?