ShowBiz

Elita Rudi dërgohet në spital, Gjiko sjell pamje nga aty

Moderatorja e njohur dhe mjaft e dashur për publikun, Elita Rudi duket që është ftohur dhe ka përfunduar në spital.

Është bashkëshorti i saj Gjiko, ai i cili e ka postuar një video të së shoqes nga spitali ku ajo po merr infuzion.

Bashkë me prezantuesen, është edhe i biri, që gjithashtu duket se po e kalon një ftohje.

Gjiko dëgjohet duke thënë: “Ju thojsha veshuni, dojshit mu cullakav”.

LEXO EDHE:  Stresi i "frikëson" serbët- “Le t’vin k*rvat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok jemi për Kosovë”