ShowBiz

Egzon Pireci publikon këngën ‘Sa keq pa ty’ (VIDEO)

Pa pik dyshimi ai është një nga këngëtarët më zërin më të mirë në estradën shqiptare.

Jemi duke folur për Egzon Pirecin, i cili para pak minutave e ka publikuar këngën ‘Sa keq pa ty’

Teksi dhe muzika dhe orkestrimi janë bërë nga Miti Geci, ndërkohë klipi i këngës është realizuar nga ‘Bug Production’, shkruan Albanian News

Kjo këngë është ritmike e kur jemi të ritmi, për të është përkujdesur Sinan Kajtazi, me klarinet dhe saksafon.

Për më shumë ndiqeni klipin poshtë./Albanian News


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?