ShowBiz

Edhe Sami Lushtaku në dasmën e Kreshës, këto janë fjalët e tij për çiftin e ri

Jo veç kolegë të reperit Mc Kresha po marrin pjesë në dasmën e tij, por edhe njerëz nga politika.

Një prej tyre është ish-kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku. Ky i fundit ka publikuar një foto me nusen dhe dhëndrin, ndërsa i ka uruar ata, shkruan Reporteri.net.

“I nderuar që sonte po marr pjesë në dasmën e familjes Fazliu nga Prekazi. Djali i kësaj familje, artisti i njohur Mc Kresha, sonte po kurorëzon dashurinë e tij me bukuroshën Erzina Shehu. Qiftit të ri i dëshiroj shëndet, jetë të gjatë e të lumtur pranë njëri-tjetrit. SL”, ka shkruar Lushtaku.

Kresha dasmëm po e mban në një nga hotelet e kryeqytetit.

LEXO EDHE:

Martohen Mc Kresha dhe Erzina, publikohen pamjet dhëndri në krah me nusen