ShowBiz

E zhveshur dhe e lagur, Morena Taraku poston foto nga dushi

Morena Taraku sërish vjen me një fotografi me flokë të lagur dhe nga dushi.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram.

Morena ka vendosur që të duket seksi duke u shfaqur e zhveshur dhe e lagur mirëpo vetëm në pjesën e sipërme.

Modelja ka pranuar komente të shumta pranë këtij postimi, disa nga emrat e njohur të estradës e disa nga fansat e saj të shumtë

View this post on Instagram

♈️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?