ShowBiz

E riktheu në aktrim, Sabri Fejzullahu me fjalë të mëdha për aktorin Ilir Tafa

Ikona e muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu, ka qenë i ftuar në emisionin ‘Libero’ në televizionin më të shikuar në vend ATV.

Këngëtari në këtë emision ka folur për jetën e tij private dhe profesionale.

Sabri Fejzullahu në ‘Libero’ ka falënderuar edhe një njeri. Bëhet fjalë për aktorin më të madh të Evropës Juglindore, Ilir Tafa.

‘Jam i lumtur që Zoti po më jep çdo ditë në mëngjes edhe një mundësi për të jetuar e punuar. Jam shumë i lumtur që pas 30 viteve, që kam qenë aktor dikur i teatrit ish krahinor. Aktori më i madh mbarëshqiptar në Evropën Juglindore zotëri Ilir Tafa, ma ka mundësuar që të kthehem dhe të luaj në një serial të madh prej 350 episodeve dhe unë e falënderoj për besimin që ma ka dhënë Ilir Tafa dhe kjo është ajo’ ka thënë Fajzullahu.

Kur jemi te ky serial të cilin e ka përmend ikona e muzikës Sabri Fejzullahu,
Bëhet fjalë për serialin “Tre Vllaznit”, i cili tashmë ka filluar të xhirohet dhe pritet të jetë një nga projektet më të mëdha artistike në vend, shkruan Albaniannews.

Këtë serial e ka paralajmëruar vet aktori Ilir Tafa, ditë me parë në rrjetet sociale, ku ka treguar që tashmë kanë filluar xhirimet./Albanian News


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje