ShowBiz

E pyesin a është në lidhje me Don Xhonin, shikojeni si përgjigjet Enca

Enca u vu në siklet nga ndjekësit.

Enca Haxhia është një prej këngëtareve më të komentuara shqiptare, për veprimet që bën, shkruan lajmi.net.

Artistja, së fundi iu përgjigj pyetjeve të fansave, të cilët dëshironin të dinin detaje nga jeta profesionale dhe personale e saj.

Kur jemi tek jeta private, një nga ndjekësit i shkruan Encës, “A jeni ti dhe Don Xoni në lidhje?”.

Këngëtarja e etiketoi reperin ndërsa shkroi “Super haver”, në anën tjetër Don Xhoni vendosi vetëm një emoji që nënkuptonte “hesht”.

Më pastaj, në një tjetër rast, një fans i thotë se ka dëgjuar që artistja është beqare, kurse përgjigja e saj ishte “100%”.

Kur jemi tek Don Xhoni, Enca kishte bashkëpunuar me të për projektin “Break Down”. /Lajmi.net/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?