ShowBiz

E pickuan mbi 25 gjarprinjë, gjakovari vjen me gjarpër n’Kosove Show

Hysni Rexhaj nga komuna e Gjakoves është rast specifik në vendin tonë. Ai zbutë ujqërit dhe çdo kafshë tjetër si dhe zvarranik të ndyshëm.

Ai tregon se është pickuar nga gjarpërinjë të ndryshëm madje as nuk ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Ai tani ka hapur një kopsht zoologjik në fshatin e tij.

Mysafirë të tjerë në këtë emision kanë qenë edhe çifti nga Drenica që janë poashtu specifik. As nuk flasin, as nuk dëgjojnë e që besojnë shumë në Zot dhe vishen komplet “firmato”.


SHIKO VIDEON