ShowBiz

E përlotur dhe pa pikë grimi, kush e mërziti kaq shumë Adriana Matoshin?!

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar. Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja. Kohë me parë, Adriana u nda nga i dashuri u saj me prejardhje nga Afrika, Keith Groeneveld. E pas ndarjes deputetja e Vetëvendosjes vetëm sa i është shtuar bukuria.

Mirëpo në postimin e fundit, aktorja dhe politikania nuk është shfaqur edhe në disponim të mirë. Duket se aktorja e ka përjetuar ndonjë rol që ka pasur me shumë emocione. “Kur e përjeton ni rol fuqishëm.”, ka qenë përshkrimi që Adriana i ka bërë kësaj fotografie, e ku shihet me lot në sy dhe goxha e mërzitur. /ORAinfo/

LEXO EDHE:  10 mijë euro nga Bekim Balaj për rrobat e Luiz Ejllit, “shpërthen” i ati i futbollistit: Jepjani fukarait, jo këtij që e rreh gruaja

Shiko foton më poshtë: