ShowBiz

E papritur, Fifi në lidhje dashurie

Këngëtarja e njohur kosovare, Filloreta Raçi – Fifi, ka vendosur të shuaj kureshtjen e secilit që donte të dinte statusin e saj.

Përmes një postimi në Instastory, ajo konfirmoi që është në lidhje dashurie, shkruan Indeksonline.

Ajo ndau një moment ku u shfaqen të kapur për dore teksa shëtisin në makinë.

Duket se Fifi po e përjeton sërish ndjenjën e dashurisë dhe po shfaqet mjaftë e lumtur.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje