ShowBiz

E nxehtë me bikini, juristja shqiptare i vë “flakën” rrjetit

Ajo njihet si juristja seksi dhe shpeshherë tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në rrjetet sociale. Është fjala për Redona Koçin, e cila është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”

Së fundmi, bukuroshja i tërboi ndjekësit në “Instagram” me një video ku shfaqet me rroba banje të kque. Redona ekspozoi format e saj bombastike trupore duke mos lënë vend për imagjinatën.

Me pozat e nxehta dhe joshëse, ajo i vuri flakën rrjetit duke i çmendur të gjithë. Ajo poston herë pas here foto provokuese, të cilat si gjithmonë pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj./Top Channel