E mërkurë, 27 Maj, 2020
ShowBiz

Dy modelet e ‘Gecjan Fashion Group’ pjesë e spektaklit më të madh në Turqi

Sukseset e ‘Gecjan Fashion Group’ dhe producentit Ilir Geci nuk kanë të ndalur.Pasi e kanë pushtuar tash e disa vite tregun shqiptar, modelet e’Gecjan Fashion Group’ këtë vit do të marrin pjesë në spektaklin më të madh ‘Istanbul Altin Zambak’, shkruan AlbanienShow

Në këtë spektakël këtë vit shqiptarët i përfaqësojnë dy modelet e ‘Gecjan Fashion Group’ Fjolla Halimi dhe Geraldina Kastrati.

‘Istanbul Altin Zambak’ është një spektakël ku ndahen çmime për aktorët, këngëtarët më të mirë në Turqi, dhe po ashtu prezantohen kreatoret më të mirë, ku vlen të ceket që aty këtë vit marrin pjesë 20 modelet ndër më të mirat në botë.

Kujtojmë që pjesëmarrja e modeleve shqiptare në këtë spektakël madhështor u mundësua  nga producenti i mirënjohur Ilir Geci.Më poshtë iu mund t`i shikoni disa foto të vajzave që do na përfaqësojnë në Stamboll./AlbanienshowLEXO EDHE:
Reagon Arbenita pasi Sulejman Rexhepi mori nuse të re