ShowBiz

Dy mërgimtarë u rrahën gjatë fluturimit: Osmani dhe Vedati ‘frikësohen’ gjatë udhëtimit

Para disa ditësh në media u publikua një video ku tregonte një rrahje mes dy mërgimtareve kosovarë në aeroplanë, dhe për këtë raste kanë ironizuar edhe dy aktorët super të njohur të komedisë, Osman Azemi dhe Vedat Bajrami.

Ishte Osman Azemi ai i cili me anë të një postimi në Instagram ironizoi me rrahjen e vjehrrit dhe dhëndrit në fluturimin Kosovë- Zvicër.

“Prapë po rrehen në aeroplan”, shkroi Azemi mbi një fotografi në të cilën shihen ai dhe Bajrami në aeroplan me fytyra të frikësuar.

Kjo ngjarje ka nxitur reagime të shumta jo veç në Kosovë, por edhe mediat zvicerane.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?