ShowBiz

Dy ditë pas operacionit, Linda Halimi me video tregon se sa iu janë formësuar të pasmet

Dy ditë më parë, Linda Halimi iu nënshtrua operacionit të quajtur BBL. Këngëtarja publikoi në rrjete sociale të gjithë procesin, duke u shfaqur pothuajse lakuriq.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një video ku tregon të pasmet pas operacionit.

Linda duket në super formë dhe ka treguar se po shërohet shumë shpejt.

BBL është një procedurë e specializuar që heq yndyrën e tepërt nga barku, ijet ose kofshët duke përdorur liposuksion. Kirurgu e transferon këtë yndyrë në vithe për më shumë volum.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?