ShowBiz

Dua Lipa reagon publikisht për postimin “Autochthonous”, ja çka thotë!

Ylli botërorë me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa është distancuar nga çdo përpjekje për t’i dhënë ngjyrim nacionalist postimit të saj ku ajo kishte publikuar një flamur në të cilën shihet shtrirja etnike e shqiparëve, dhe ku shkruan “Autochthonous”.

24-vjeçarja e cila është lindur në Britaninë e Madhe por një kohë e ka kaluar në Kosovë, ka thënë se shkrimi i saj i mëparshëm asnjëherë nuk ka nënkuptuar të inicojë urrejtje.

Ky është postimi i saj i plotë.