ShowBiz

Donaldi dhe Arjola mjelin lopën në BBV

Banorët e Big Brother VIP kanë detyrë javore që të kujdesen për kafshë të ndryshme që “vëllai i madh” iu ka sjellë në ambientet e jashtme të shtëpisë, shkruan Gazeta Sinjali.

Provën javore për kujdesin ndaj lopës po e kryejnë Donaldi dhe Arjola.

Ata mesditën e sotme filluan të mjelin atë dhe gjatë këtij procesi edhe i kënduan këngë.