Djali i saj feston ditëlindjen e parë, Elita me video emocionuese

Sot, djali i Elitës dhe Gjikos feston ditëlindjen e parë.E më emocionuara në këtë ditë kaq të vecantë është padyshim Elita, përcjell ORAinfo.

Ajo në 1-vjetorin e lindjes së Zërit, ka publikuar një video emocionuese.

Elita ka përmbledhur në të momente që nga dita e lindjes së djalit.